KotiTuotteetvastuksetChip Resistor - Pinta-asennusERJ-2GEJ820X
ERJ-2GEJ820X Image
Kuvat ovat vain viitteellisiä. Katso tuotetiedot

ERJ-2GEJ820X

Mfr# ERJ-2GEJ820X
Mfr. Panasonic
Kuvaus RES SMD 82 OHM 5% 1/10W 0402
RoHs-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Lisää tietoa Lisää tietoa PANASONIC ERJ-2GEJ820X: sta
lomakkeissa 1.ERJ-2GEJ820X.pdf
  2.ERJ-2GEJ820X.pdf
  3.ERJ-2GEJ820X.pdf
  4.ERJ-2GEJ820X.pdf

Kuvaus

Voimme toimittaa ERJ-2GEJ820X: n, käyttää pyyntölainauslomaketta pyytää ERJ-2GEJ820X: n pirce- ja läpimenoaika. NewBue on ammattimainen elektronisten komponenttien jakelija. 7+ miljoonalla rivillä käytettävissä olevia elektronisia komponentteja voidaan lähettää lyhyellä toimitusajalla, yli 250 tuhatta osanumeroa varastossa olevia elektronisia komponentteja välittömässä toimituksessa, joihin voi sisältyä osanumero ERJ-2GEJ820X .ERJ-2GEJ820X: n hinta ja läpimenoaika määrästä riippuen vaaditaan, saatavuus ja varasto sijainti.Ota yhteyttä tänään ja myyntiedustajamme toimittaa sinulle osan # ERJ-2GEJ820X hinnan ja toimituksen. Odotamme innolla yhteistyötä kanssasi luodaksemme pitkäaikaisia ​​yhteistyösuhteita.
Täytä kaikki vaadittavat kentät yhteystietosi. Napsauta "RFQ", otamme sinuun yhteyttä pian sähköpostitse. Tai lähetä meille sähköpostia: .
  • Varastossa:4233037 pcs
  • Tilauksesta:0 pcs
  • minimi:10000 pcs
  • Multiples:10000 pcs
  • Tehtaan toimitusaika::Call

Käytä alla olevaa lomaketta tarjouspyynnön lähettämiseen

Tavoitehinta(USD)
*Määrä
*Osanumero
*Sähköposti
*Yhteyshenkilön nimi
*Puhelin
*Yhtiö
Viesti
Osa numero ERJ-2GEJ820X
Valmistaja Panasonic
Kuvaus RES SMD 82 OHM 5% 1/10W 0402
Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 4233037 pcs
lomakkeissa 1.ERJ-2GEJ820X.pdf 2.ERJ-2GEJ820X.pdf 3.ERJ-2GEJ820X.pdf 4.ERJ-2GEJ820X.pdf
Toleranssi ±5%
lämpötila kerroin ±200ppm/°C
Toimittaja Device Package 0402
Koko / Dimension 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Sarja ERJ
paneeli tila 82 Ohms
Virta (wattia) 0.1W, 1/10W
Pakkaus Original-Reel®
Pakkaus / Case 0402 (1005 Metric)
Muut nimet P82JDKR
Käyttölämpötila -55°C ~ 155°C
Lukumäärä Päätteet 2
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.016" (0.40mm)
ominaisuudet Automotive AEC-Q200
Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 82 Ohms ±5% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film
Sävellys Thick Film

Teollisuusuutisia